Fodboldudvalget

 

Michael Kofoed
Formand
Valgt ind i Fodboldudvalget:
November 2004 (Formand siden november 2004)
UK for Herresenior november 1999 – november 2006.
Hædret med FKBU’s Lederpokal 6. maj 2006 og FKBU’s Guldnål i november 2009.
Valgt ind i Idræt & Motionsudvalget under Dansk Firmaidrætsforbund november 2011.
Kim Christiansen
Næstformand
Valgt ind i Fodboldudvalget:
November 1988 (Næstformand siden november 1992)
UK formand fra november 1989.
UK for Oldboys siden januar 1989.
Hædret med FKBU’s Medarbejderpokal 11. oktober 2008 og FKBU’s Guldnål i november 1996.
Valgt ind i Brugerbestyrelsen/Anlægsudvalget i Valby IP i december 2002.
Johnny Børger
Udvalgsmedlem
Valgt ind i Fodboldudvalget:
November 1997.
UK for SuperOldBoys (SOB) november 1996-november 2001
René Meyer
Udvalgsmedlem
Valgt ind i Fodboldudvalget:
November 1992.
UK for SuperOldBoys (SOB) november 1992-november 1996
Knud Grosse
Udvalgsmedlem
Valgt ind i Fodboldudvalget:
November 2004.
UK for Veteran november 1988-november 2012